درباره ما

9
فرش سجاده ایی فاخر-سجاده فرش فاخر
1

آشنایی با ما

کارخانه سجاده فرش فاخر به عنوان یکی از برترین شرکت های تخصصی سجاده در ایران است که انواع فرش های ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت را عرضه میکند.

این کارخانه دارای خطوط تولید متعدد با دستگاههای پیشرفته می باشد که قادر به تولید فرش های 440 شانه، 500شانه، 700شانه و 1000شانه است که در کنار بهره مندی از تیم طراحی تخصصی، توانایی تولید فرش سجاده ای را در انواع و اقسام طرح و نقش های مختلف با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه را دارا می باشد.

فرش فاخر به منظور کاهش هزینه ها و حذف واسطه جهت رفاه حال خریداران، فروش اینترنتی و مستقیم از کارخانه را آغاز کرده است.

فرش سجاده ای یا فرش سجاده به فرش هایی گفته می شود که در مساجد یا نمازخانه، حسینیه و تکیه ها استفاده می شود.

سجاده ها به عنوان پیش قراولی برای برپاداشتن نماز میان مسلمین دارای جایگاهی قابل احترام بوده است زیرا منجر به حفظ پاکیزگی نماز می گردد.

استفاده از فرش سجاده ای باعث ایجاد نظم در صفوف، جمع کردن و شست و شوی راحت، شکیل شدن مسجد متناسب با معماری مکان مورد استفاده می گردد و با توجه به رنگ پنجره ها و دکور داخلی مسجد می توان طرح آن را انتخاب نمود.

در سال های اخیر استقبال نسبت به استفاده سجاده فرش، به دلیل زیبایی و حس اتحاد و فضای معنوی ای که ایجاد میکند، افزایش چشمگیری داشته است. ایجاد نظم در صفوف نمازگزاران علاوه بر زیبایی، حس اتحاد و یکدلی میان مسلمانان نمازگزار ایجاد میکند.

علاوه بر این هر محیط معنوی و مذهبی نیاز به یک آرامش دارد که یکنواختی و نظمی که فرش سجاده ای دارد، فضای آرام و معنوی را ایجاد می کند

طرح های فرش سجاده فاخر،اقتباس شده از طرح های اسلیمی و تذهیب و تلفیق آنها با نقش و نگارهای گل و بوته میباشد.

با این گونه فرشها میتوان اماکن مذهبی را با هر شکل هندسی به طور کامل مفروش نمود.
از دیگر مزیت های آن این است که جهت قبله باتوجه به سجاده فرش به سادگی قابل تشخیص است.

  • گروه تولیدی سجاده فرش فاخر در نظر دارد و در حال اجرایی کردن این تصمیمات میباشد که برای مشتریان محترم خود که اکثراً از افراد مذهبی و هیات امنا های مساجد و اماکن مذهبی دیگر و هتل ها و رستوران ها بهترین و با کیفیت ترین و ماندگارترین فرش ها را در 205 رنگ و طرح مختلف تهیه و تولید نماید .

  • فرایندما

  • افتخارات ما

  • راه کارهای ما